O nás

Mauma poistenie s.r.o. je progresívna a dopredu mysliaca spoločnosť a v týchto ekonomických a regulačných časoch sme schopní poskytnúť vám dôveru a podporu, ktorú potrebujete pre sprostredkovanie poistenia.

Naše podnikanie je postavené na rozvíjajúcom sa vzťahu s našimi klientmi a to je jedna z výhod, ktoré môžete očakávať od nás ako súčasť našich služieb.

Mauma poistenie s.r.o. vznikla z túžby ponúknuť plne nezávislé, kvalitné služby pre klientov a je aj naďalej odhodlaná dodávať skutočne na mieru ušité poistné poradenstvo a sprostredkovanie poistenia.

Nezávislosť

  • Dynamicky založený
  • Zaväzuje zostávať nezávislí
  • Možnosť voľby a prístup k relevantným trhom na mieru pre Vás
  • Skúsení nezávislí poisťovací poradcovia, pre Vaše súčasné finančné ciele a budúce ašpirácie

Naša vízia

Našou víziou je poskytovať klientom čo najlepšie produkty z finančného trhu. Zlepšovať a modernizovať technológie pre väčší komfort našich klientov. Trvale zvyšovať spokojnosť zákazníkov. Naďalej budovať a rozvíjať s klientom nadštandardné vzťahy, kde klient je pre nás na prvom mieste.


Naše hodnoty

Orientujeme sa na zákazníka, poskytujeme mu plný servis v podobe informovania o novinkách, lepších ponukách, pomoci pri riešení poistných udalostí. Veľmi dôležitá je pre nás spolupráca, a to zo strany klienta, ako aj zo strany všetkých inštitúcií.